Vážení bubeníci a bubenice, vážená budoucí bubeníci a budoucí bubenice,
ZUŠ Klecany vypisuje od září nový obor "bicí nástroje" a nebude ho učit nikdo jiný než Mgr. Pavla Táboříková, které nikdo neřekne jinak než Pája anebo ještě spíš Pájinka. Pozor, máte-li zájem, je třeba se přihlásit do 21.6. - je to trošku narychlo.
Tahle hudební škola sice není úplně v centru Prahy (dokonce to ani není v Praze), ale je to skoro stejně daleko jako třeba na Jižní město, akorát místo metra musíte použít vlak nebo bus.
Co se týče paní učitelky: Pája učitelství vystudovala na Universitě J.E. Purkyně v Ústí nad Labem, kromě toho čtyři roky studovala bicí nástroje na konzervatoři v Teplicích a rok v Praze. Co je hlavní, nechybí jí to nejdůležitější - letitá praxe. Za bubny ji můžete vidět na pódiích od Šumavy po Tatry a někdy ještě dál, hraje m.j. v 5P Luboše Pospíšila, ve Schodišti neboli Nahoru po schodišti dolů bandu, v revivalu Lucie či s pražskými Nahoře Pes; zkušenosti má i s klasickou muzikou, letos např. odjela jako tympánistka turné po Španělsku s orchestrem Katedrály sv. Víta, ovláda i melodické bicí nástroje...
Pája má mocný úder, něžnou duši a muzikantské srdce... ideální ingredince pro budoucího bubeníka nebo již praktikujícího muzikanta, který chce pochytat nové podněty. Kdo nehledá, nic nenajde a nic nedokáže - v hudbě to platí dvojnásob, tam je třeba hledat věčně.
Máte-li zájem, volejte do ZUŠ Klecany: 284892376
Adresa: ZUŠ Klecany, č.p.375, 250 67